Polecam współpracę z paroma dobrymi grafikami.

29 czerwca, 2021 0 przez admin

Pamiętam jak na początku swojej kariery z niezależnej racy z domu starałem się załatwiać wszystko sam. Traciłem wiele godzin ucząc się obróbki filmów, nauce zarządzania mediami społecznościowymi lecz zdecydowanie najwięcej swojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które i tak były tylko znośne.

Po pewnym czasie wygospodarowałem w mojej pracy dodatkowe środki i po raz pierwszy w życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki – pogografika.pl. Przywykłem do załatwiania wszystkiego własnymi siłami, zatem byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Zdziwiłem się gdy gotowy projekt został mi dostarczony w ten sam dzień, a jego jakość przeszła moje oczekiwania. Od tamtego czasu grafik komputerowy nabrał w moich oczach uznania, a ja systematycznie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych grafików. Zazwyczaj zlecam zwykłe projekty logo do nowych produktów, grafiki na bloga czy wpisy na mediach społecznościowych. Korzyści z tego typu współpracy wyliczyć mogę kilka ale najbardziej istotne 2 to na pewno oszczędność czasu oraz nerwów. Wszak nie każdy z nas ma talent twórczy.

Zdecydowanie lepiej wykorzystywać wszystkie nasze możliwości, a grafiki zlecić zaufanym osobom. Jeżeli chodzi o ceny, to są przystępne. Zdecydowana większość grafików ma swój wykaz cen w zależności od stopnia złożoności zlecenia. Jedyne do czego mogę się przyczepić to czas wykonania takiego zlecenia, a właściwie ilość zamówień u grafika. Często jest tak iż termin wykonania zlecenia wynosi parę dni, zaś my musimy mieć coś w danej chwili. Dlatego w wypadku takiej współpracy zdecydowanie polecam wam współpracę z kilkoma grafikami.