Branża modowa

24 grudnia, 2021 0 przez admin

To, że znalazłeś idealną parę dżinsów, nie oznacza, że powinniśmy je nabyć w sklepie. Jeżeli nie masz pewności, jak odszukać swój rozmiar i kupić najwyższą jakość, istnieje zwyczajny sposób, ażeby się o tym przekonać.
Jeżeli masz maszynę do szycia, chwyć nożyczki oraz natnij materiał po obu serwisach dżinsów, aż będzie wystarczająco luźny, aby istnieje możliwość go było zdjąć. Z jednej strony mierz od jednego szwu bocznego – to będzie Twój obwód w talii.
Drugi pomiar będzie od prawej strony miejsca, w którym znajdowałby się przycisk po jednej stronie. Ta cyfra będzie Twoim rozmiarem bioder.
Legginsy stają się jakiś czas temu bardziej znane oraz modne. Ten artykuł pomoże Wam wymyślić najmocniej dizajnerskie sposoby na stylizację pary obcisłych dżinsów z kardiganem i innymi przedmiotami.
Noszenie swetra na obcisłych obcisłych dżinsach to najczęstszy rodzaj stroju, który jest wyjątkowo łatwy do ułożenia. Nic zadziwiającego, bacząc na, że obecnie istnieje dużo sposobów noszenia legginsów, ponieważ częstokroć łączy się je ze ci, od T-shirtów, bluzek oraz swetrów.

Czytaj dalej: modablog.waw.pl